Józefów, ul. Strużańska 15,
05-119 Legionowo

KARCZMA JAKUBA

Serdecznie witamy w gościnnych progach Karczmy Jakuba!
Chcemy zaprosić Państwa do Józefowa pod Warszawą, gdzie rustykalny charakter wnętrza współgra z doskonałym potrawami kuchni polskiej. A kamienne mozaiki, drewniane świątki oraz nasza obsługa tworzą niepowtarzalny klimat.

Mamy nadzieję, że skuszą Państwa zapachy naszej kuchni i dania przygotowane według sprawdzonych przepisów, podane z należytą starannością.

Karczmę Jakuba stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o różnego rodzaju imprezach, które zechcecie Państwo u nas zorganizować – weselach, przyjęciach komunijnych czy urodzinowych, kolacjach firmowych.

Dysponujemy dużym, bezpiecznym parkingiem dla gości.

WESELA

Karczma Jakuba zaprasza przyszłych Państwa Młodych na wspaniałe przyjęcie weselne, które z przyjemnością pomożemy Państwu zorganizować. Nasz lokalizacja – 25 km od centrum Warszawy, w cichym, spokojnym miejscu z pewnością doda uroku całemu przedsięwzięciu i spodoba się gościom. Proponujemy tradycyjne, ludowe wnętrze z klasycznymi dekoracjami weselnymi oraz wspaniałe menu, które możecie Państwo skomponować według własnego gustu i uznania. Zapewniamy nienaganną i w pełni profesjonalną obsługę kelnerską.
Możecie Państwo być pewni, że zadbamy o wszystkie tak ważne szczegóły z należytą starannością.
Restauracja pomieści do 120 gości. Na terenie znajduje się duży, bezpieczny parking. Ceny już od 150 zł od osoby.

Jeżeli planujecie Państwo przyjęcie weselne dla większej liczby gości i preferujecie bardziej klasyczne i eleganckie wnętrza serdecznie zapraszamy do Sali Bankietowej Afrodyta, zlokalizowanej w pobliżu Karczmy Jakuba. Sala Bankietowej Afrodyta to dwie klimatyzowane sale na 250 i 60 osób, ozdobione sztukaterią i stiukami weneckimi z niezawodną obsługą, doskonałym menu i pokojami gościnnymi.

Obiady weselne

Karczma Jakuba organizuje również uroczyste obiady weselne.

Przyjęcie poślubne to rozwiązanie dla tych Państwa Młodych, którzy ten szczególny dzień wolą świętować w kameralnym gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Albo tych, którzy spieszą się na miesiąc miodowy…

W naszej ofercie obiadu weselnego:

 • 3 dania gorące
 • 7 przekąsek zimnych
 • owoce krojone i w całości
 • ciasta
 • tort weselny
 • napoje zimne bez ograniczeń: coca-cola, fanta, sprite, tonic, woda niegazowana i gazowana, soki
 • napoje gorące bez ograniczeń: kawa espresso, kawa parzona i rozpuszczalna, herbata
 • przywitanie Młodej Pary chlebkiem weselnym i solą
 • dekoracja stołu: świeże kwiaty i świece
 • profesjonalna obsługa kelnerska
 • alkohol we własnym zakresie bez opłaty korkowej
 • pokój dla Młodej Pary

Obiad weselny trwający do 6 godzin już 150 zł od osoby.

Przyjęcia komunijne

Zapraszamy także na mniejsze imprezy o charakterze rodzinnym, w tym przyjęcie komunijne.

W trosce o najmłodszych gości na czas przyjęcia i Państwa życzenie zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi, w tym animacje i zabawy. Pamiętamy również o specjalnym menu i porcjach dla dzieci. Natomiast Państwu proponujemy wspaniałą atmosferę i udane przyjęcie. W Karczmie Jakuba o każdy szczegół zadba nasza obsługa – na sali i w kuchni.
Przy restauracji znajduje się bezpieczny parking a także park linowy, który może stanowić dodatkową atrakcję przyjęcia.

Serdecznie zapraszamy!

Chrzciny

Chrzciny dziecka to niezapomniane przeżycie. Uroczyste przyjęcie z okazji tego wydarzenia możecie Państwo zorganizować w Karczmie Jakuba. Lokalizacja w cichym, spokojnym miejscu jest w tym wypadku naszym sporym atutem. Dbając o najmłodszych gości oraz Państwa wygodę zorganizujemy animacje i zabawy dla dzieci. A wszystkich zaproszonych gości postaramy się oczarować wyśmienitą kuchnią i nienaganną obsługą. Przyjęcie może mieć charakter wystawnego obiadu lub kolacji z lekkimi przekąskami. Wszytko według Państwa życzenia.
Przy restauracji znajduje się bezpieczny parking.

Serdecznie zapraszamy!

Imprezy firmowe

W naszej Karczmie organizujemy profesjonalne imprezy firmowe, plenerowe, grille, pikniki, firmowe bankiety i kolacje.

Imprezy w plenerze, w tym grille i pikniki pozwalają na ciekawe aranżacje, z tematem przewodnim lub w określonym stylu. Bankiety mają zdecydowanie bardziej oficjalny charakter. Jedno jest pewne – możecie Państwo liczyć na naszą obsługę i naszych kucharzy. Pracownicy, współpracownicy i zaproszeni goście z pewnością ulegną czarowi wiejskiego jedzenia i doskonałej oprawy całego popołudnia lub wieczoru. I długo będą go wspominać.

Restauracja pomieści do 120 osób. Na terenie znajduje się duży, bezpieczny parking.