O Karczmie

Z pasja tworzymy niepowtarzalny klimat naszego miejsca

Przyjęcia Weselne

Gwarancja niezapomnianych chwil, umiejscowionych w wyjątkowej scenerii, gdzie elegancja spotyka się z ciepłem tradycji.

Komunie i Chrzciny

Niezapomniane wrażenia, spersonalizowane menu i atrakcje, które sprawią radość zarówno najmłodszym, jak i dorosłym gościom.

Imprezy Okolicznościowe

Karczma Jakuba to idealne miejsce na organizację zarówno eleganckich bankietów, jak i urokliwych przyjęć rodzinnych.

Karczma Jakuba

Serdecznie witamy w gościnnych progach Karczmy Jakuba!

Zapraszamy Państwa do Józefowa pod Warszawą, gdzie rustykalny charakter wnętrza doskonale współgra z wybornymi potrawami kuchni polskiej. Kamienne mozaiki, elementy z drewna oraz wyjątkowa obsługa nadają temu miejscu niezapomnianą atmosferę.

Mamy nadzieję, że skuszą Państwa zapachy naszej kuchni i dania przygotowane według sprawdzonych przepisów, podane z należytą starannością.

Karczmę Jakuba stworzyliśmy przede wszystkim z myślą o różnego rodzaju uroczystościach, które zechcą Państwo u nas zorganizować – weselach, przyjęciach komunijnych czy urodzinowych, kolacjach firmowych. Dysponujemy dużym, bezpiecznym parkingiem dla gości.

Odkryj urok Karczmy Jakuba

Przekonaj się, jak wyjątkowo możemy uczcić każdą chwilę, od uroczystych wesel, przez intymne przyjęcia komunijne i chrzciny aż po eleganckie kolacje firmowe.

Karczma Jakuba

Porozmawiajmy o Twojej uroczystości

Ustalmy szczegóły Państwa przyjęcia

Wybierz jedną z naszych trzech sal

Nasze Centrum Bankietowe w Legionowie, oferuje zarówno urokliwą Karczmę Jakuba, jak i dwie eleganckie sale bankietowe Afrodyta oraz Venus Blue. Stanowią one idealne miejsce dla tych, którzy marzą o przyjęciu weselnym w wyjątkowej oprawie. Dla par pragnących zorganizować wesele dla większej liczby gości, proponujemy eleganckie i klasycznie urządzone Sale Bankietowe Afrodytę i Venus Blue, położone w sąsiedztwie Karczmy Jakuba. Sala Afrodyta dysponuje dwiema klimatyzowanymi przestrzeniami, mogącymi pomieścić odpowiednio 250 i 60 osób, które zachwycą się bogato zdobionymi sztukateriami i stiukami weneckimi, tworzącymi atmosferę luksusu i wyrafinowania. Goście mogą liczyć na niezawodną obsługę, wyśmienite menu oraz komfortowe pokoje gościnne. Wszystko to sprawia, że nasze Centrum Bankietowe w Legionowie jest wyjątkowym miejscem, gdzie każda uroczystość staje się niezapomnianym wydarzeniem.

Centrum Bankietowe w Legionowie

Sala bankietowa Venus Blue

Venus Blue

Sala Bankietowa

Sala bankietowa Afrodyta

Afrodyta

Sala Bankietowa

Karczma Jakuba

Karczma Jakuba

Sala Bankietowa

Skontaktuj się z nami

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.